آدرس دبیرخانه:
بندرعباس-بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس-ساختمان پژوهشی-دبیرخانه دائمی همایش


تلفن: 4-33665500 (076)


دورنگار: 33665510 (076)

ساعات پاسخگویی:
همه روزه به جز ایام تعطیل
صفحه اصلی > معرفی همایش
.: معرفی همایش

برگزاری همایش های علمی، فرصت مغتنمی برای گردهم آوردن اندیشمندان، خبرگان و صاحب نظران است تا با ارائه و معرفي آخرین تحقیقات خود و نیز بکارگیری یافته ها و نتایج آن، موجب برنامه‌ریزی‌های آینده برای رشد و توسعه علمی و فرهنگی کشور گردند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با توجه به رسالت خود به عنوان قویترین و بزرگترین مرکز علمی-پژوهشی استان هرمزگان، همواره تلاش می‌کند فضای تعامل و همفکری را با اساتيد، پژوهشگران، محققان و نخبگان در حوزه‌هاي مختلف سياستگذاري‌ از جمله حوزه حسابداري فراهم آورد.
جهت دستیابی به اهداف مذکور، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با همکاری و حمایت دانشگاه ها، سازمان ها و نهادهای علمی و تحقیقاتی کشور، اولین همایش ملی "حسابداری، اقتصاد و نوآوری در مدیریت" را در تاریخ 15 اردیبهشت ماه 1395 برگزار می نماید.
در این راستا، کمیته برگزاری و سیاستگذاری همایش، از تمامی اساتيد، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان گرامی دعوت به عمل می آورد تا ضمن ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود، در این رویداد بزرگ علمی مشارکت فعال داشته باشند.
امیدواریم با پتانسیل مناسبی که در حوزه تخصصي حسابداري  و مدیریت ايران وجود دارد، شاهد تعامل بيشتر ميان آنها و ساير حوزه هاي اقتصادي و نهادهاي مالي باشيم تا گره‌‌ای از مسائل پیچیده و دشوار امروز اقتصاد کشور باز شده و دستاوردهاي آن در قالب شفاف‌سازي اقتصاد و سالم‌سازي آن و جلوگيري از اقدامات، فعاليت‌ها و زمينه‌هاي فساد زا در حوزه‌هاي پولي و ارزي، به تحقق بهتر اجراي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي در کشور منجر شود.